İzmir
0232 404 5 404
izmirviessmannservisi@gmail.com

Menderes Viessmann Servisi

İzmir Viessmann Kombi - Klima - Isı Pompası

Menderes Viessmann Servisi

Contents

Menderes viessmann servisi size en uygun koşullarda hizmet vermektedir. Kombi konusunda uzman ustalar ile kaliteli hizmetten faydalanın. Servis seçerken en iyisini elde etmek isteriz. Bu sebeple kalite/performans açısından değerlendiririz. Bu gayet doğaldır. Kim uygun fiyata kaliteli hizmet istemez ki? Menderes viessmann servisi telefon numarası 0(232) 404 5 404 ararsanız yardımcı oluruz.

Bazen kombiler aşırı kullanımdan ve ya parçanın vadesi dolmasından arıza yapar. Bazen de bakımsızlıktan tabi. İlk olarak ele alınacak konu bakım konusudur. Elinizde olan tek öğe budur. Bunu iyi kullanın. Bu sebeple bakımlarını aksatmadan her yıl muhakkak yaptırın. Kombi bakım sizin faydanıza olacaktır.

Aşırı kullanım olayına yapılacak durum yoktur. Sonuç olarak kombi kullanmak için var ve ısınmak için kullanacaksınız. Elbette kıs, az çalıştır denmez. Gerekli yerlerde kullanacağınız nettir. Kullanılacak derece konusunda sabit bir fikir olamaz. Çünkü her evin metre karesi farklıdır. Yalıtım, petek sayısı ve benzeri envai çeşit detay var. Bu yüzden genel olarak söylenen her şey yersizdir.

Bir evin nasıl kombiyi kullanacağı araştırılarak belirlenemez. Telefondan da belirlenemez. Bu yüzden bile servisin gelip size fikir vermesi gerekir. Kombi bakımı yaptırıp bu bilgileri de ek olarak edinebilirsiniz. Menderes viessmann servisi bakım işlemi yapıp sizi bilgilendirmekten de geri kalmaz.

En neticesinde size ait kombiyi kullanmayı iyi derecede bilin. Bilgisiz olarak kullanmak sağlıksızdır. Hem maliyet hem risk açısından bu şarttır. Sonuçta doğal gazla çalışan ürün konusunda riskleri de öğrenin. Menderes viessmann servisi seve seve bu bilgileri tarafınıza aktarır.

Kendi ürününüz hakkında bilgi sahibi olmak sizi ayrıcalıklı yapar. Çünkü bu şekilde tasarruflu kombi kullanmanın mantığını öğrenirsiniz. Güvenli şekilde kullanmayı öğrenirsiniz. Bunlar altın değerinde bilgilerdir. Sonuçta her kombinin kullanımı aynıdır. Başka zaman başka yerde farklı model kombi ile karşılaştığınızda bilgili şekilde kullanabilin. Menderes viessmann servisi elemanları size bilgi vermekten çekinmez.

menderes viessmann servisi

Menderes Viessmann Kombi Servisi

Her yönüyle hayatımızda olan kombi olmazsa olmazdır. Hem kışın petekleri ısıtması hem de yaz kış sıcak su vermesiyle konfor alanımızdadır. Bu nedenle arızalansın kesinlikle istemeyiz. Çünkü anında fark ettirir. Her ne kadar fark etmemiş olsak bile sürekli kullanıyoruz. Hal böyle olunca bakım yaptırmak farz olur.

Bakım işlemleri için Menderes viessmann kombi servisi tek noktanız. Bizden şaşmayın. Titizlik yetisi bulunan elemanlarımız kendi cihazları gibi yaklaşır. En detaya kadar inip gereğince işlemi sonlandırırız. Aklınızda soru işareti kalmadan hizmet almak istediğinizi biliyoruz. Bu sebeple bizi çağırmanız yeterlidir.

Tamir sektöründe çok çeşitli seçenek olduğu doğrudur. Birçok servis var. Fakat bu kadar servis olması özensiz birçok işletmeyi doğuruyor. Bizim tavsiyemiz basmakalıp servislerden uzak durun. Ezbere parça değiştirenler belki beyaz eşyada başarılıdır. Ancak konu kombi olunca zararın debisini arttırabilir.

Hizmette ve parçada garanti veren viessmann Menderes servisi bununla ilgili muhakkak form keser. Elinizde yapılan işe dair belge almayı unutmayın. Bu bizim için değil kimden olursa olsun hepsi için geçerlidir. Ödediğiniz ücret karşılığında, ücret ve parça ibaresi bulunan form alın.

Arıza çözüldükten sonra kombiyi çalıştırırız. Tam olarak olduğu kanısına varın. Sonuçta parça bile değiştirse cihazın düzelip düzelmediğini görmeniz gerekli. Ev sahibi olarak ihtiyatlı olmak en doğrusu olacaktır.

Gerek kombi bakım gerek petek temizliği gerekse arıza onarım olsun. Bu işlemler için Menderes viessmann servis çözecektir. Aynı gün servis sağlayıp sizleri memnun ederiz. İlgili markaya özel servis hizmeti vermekteyiz. Yapılan işlemler tarafımızca garanti altına alınır ve arkasında dururuz. 1 yıl parça ve işçiliğiniz garantimiz altındadır.

Menderes Viessmann Kombi Bakım

Kombi bakım her sene muhakkak yaptırmamız gereken bir icraattır. Aksi takdirde daha fazla gaz kullanımı içten bile değildir. Günümüzde gaza gelen zamları ele alacak olursak, bakım için ödenen bedel hiçbir şey değildir. Mantıklı adım atmak istiyorsanız bakımsız kombi kullanmayın.

Menderes viessmann kombi bakım hizmetimiz haftanın 7 günü mevcut. Bizi arayıp bakım fiyatını da alabilirsiniz. Bazı servisler fiyat vermez ve sürpriz çıkartırlar. Bizde öyle bir şey yok. Arayın ve bakım sonucunda ne kadar ödeyeceğinizi öğrenin. Bu konuda çekincemiz yoktur. Çünkü her müşteriye aynı fiyat söylenir.

Bakım dışında petek temizleme hizmetimiz de var. Bu işlem 3 ve ya 4 yılda bir yaptırmak için uygundur. Kombi bakım gibi senede 1 kez şartı aranmaz. Çünkü peteklerin kirle dolması ancak 3 yıl sürer. Her ne kadar kir ve kireçli su kullansanız bile.

Viessmann markasına sahip olmanın arkasında yatan pek çok neden vardır. Peki en göze batan ne derseniz; az yakması diyebiliriz. Kombi, öyle beyaz eşya gibi sık değiştirilebilen bir materyal değildir. Al eskisini at yenisini koy olmaz. Çizimi, projesi, uyması vs. derken çok teferruatlı iştir. Bu sebeple alınca 1 kere alınır demek doğru olur. Kısacası iyice araştırmanız yararınıza olacak.

Kombilerin çoğu birbirine benzer fakat yakıt konusunda viessmann ayrıdır. Kalitesi bir yana kullanıcı az yaktığı için seviyor. Kullanan muhakkak çevresine tavsiye eder. Servis açısından da gözünüz arkada kalmasın. Viessmann kombi servisi anında çözüm sağlar.

Kombi tasarruf modunda kullanmak için bakım olmazsa olmaz. Siz istediğiniz kadar derece kısın. Az petek çalıştırın. Bunların hiçbiri bakımsız kombi için ek fayda sağlamaz. Öncelikle bakım yapılması gerekir. Bakım yapıldıktan sonra diğerleri de yapılır elbet. Güncel bakım fiyatları için menderes viessmann servisi arayıp telefondan öğrenebilirsiniz.

Telefon üzerinden size bakım fiyatı verilir. Böylece başka servislerdeki gibi fiyat söylemeden gelmek olmaz. Sürpriz bir durumla kim karşılaşmak ister ki? Menderes viessmann servisi aradığınızda net fiyat alıp, bunu bilerek evinize çağırmanın rahatlığını yaşarsınız.

Menderes Viessmann Klima Servisi

Viessmann daha çok kombi ile tanınıyor fakat klima pazarında da kendine yer edinmeye başladı. Özellikle son yıllarda kullanım alanı genişledi. Viessmann denince doğal olarak akla kombi geliyor. Ancak önümüzdeki yıllarda klima olarak yer edineceğinden şüpheniz olmasın.

Özellikle yazın daha verimli olabilmek için serin hava şartlarına ihtiyacımız var. Bu yüzden klima vazgeçilmezdir. Ev, iş yeri gibi kapalı ortamda klimasız olmak düşünülemez. Hatta arabalarda bile zor. Ortamın havasını soğutmak ve neminin alınmasına ihtiyaç duyarız. Bu nedenle klimalar yazın can damarımız diyebiliriz.

 Hal böyle olunca klima lüks olmaktan çıktı, ihtiyaç konumuna erişti. Tercihen kışın ısınmak için kullananda var. Özellikle doğal gazın henüz gitmediği yerlerde klima kullanımı devam ediyor. Geçmişte klimalara kıyasla günümüzde epey ciddi yol katedildiğini görüyoruz. Mesela güncel klimalarda sesten eser yok. Ayrıca yakıt tasarrufu oldukça geliştirildi. Servis anlamında da üst düzey çalışanlar elde edildi. Menderes viessmann servisi daima servis ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir.

Servis çağırırken dikkatli olmak gerekir. Özellikle klima konusunda herkes kendini bilgili sanıyor. Her arızayı gaz basarak çözebileceğini sanan bir topluluk var. Bu yüzden kendi işi olmayan bile klima tamire girişebiliyor. Buna engel olmak için klimanın, mutlaka sökülmeden evde tamir olmasını isteyin. Menderes viessmann servisi alenen tamir eder. Bu sebeple aklınızda şüphe kalmaz.

Menderes Viessmann Klima Bakım

Özellikle ülkemizde klima bakım seçenek değil zorunluluk oldu. Çünkü sürekli gelen elektrik zamlarından sonra elektrik faturaları ciddi boyuta ulaştı. Yazın klima çalıştırıyorsunuz. Faturaya ciddi bir yansıması oluyor. Klima bakımı yaptırırsanız %10-15 gibi bir tasarruf elde edersiniz. Ödediğiniz faturayı baz alarak neredeyse 1-2 aylık tasarrufunuza bakım ücreti geliyor. O zaman bakım yaptırmak mantıklı oluyor.

Bakım yaptırmayı sadece tasarruf olarakta düşünmeyelim. Sonuçta sağlık daha önemlidir. Size sürekli kirli hava üfleyen bir cihaz ne kadar sağlıklı olabilir? Buna katlanmaya gerek var mı? Daha temiz hava solumak bu kadar kolayken buna gerek olmamalı.

Özellikle sigara kullanan ve ya ufak çocuklu ailelerde 1 seneyi geçirmeden bakım zaruridir. Çocuğa verebilecek zararı anlatmaya gerek yok ki bilirsiniz. Sigarayı da sadece koku olarak düşünmeyin. Sigaranın asıl kötü etkisi; klimanın içine sinen ve temizlenmezse kesinlikle çıkmayacak koku ve renk değişimidir. Bunlar içine sinerse klima söküp deterjanla bile yıkansa kesinlikle çıkmaz.

Bakım yaptırmamanın bu kadar kötü yanı varken, uygun fiyatlı bakım işleminden kaçmak mantık işi değildir. Menderes viessmann servisi arayıp güncel bakım fiyatlarını alabilirsiniz. Elektrik faturanızı düşünürsek bütçenizi sarsacak bir ücret ödemeyeceğinizden eminiz.

Bakım dışında sizin yapmanız gerekenler de var. Mesela klimanın kapağını kaldırın. Orada bulunan filtreler kolay şekilde çıkıyor. Onları ortalama ayda 1 defa çıkartıp yıkayın. Deterjan vs sürmenize gerek yok. Dümdüz yıkasanız yeterlidir. Durulayıp aynı şekilde yerine koyun.

Tamirden kaçmak istiyorsanız yılda 1 defa bakım yaptırın. Menderes viessmann servisi gerekli kontrolleri de yerine getirir. Böylelikle arıza meydana gelmeden önleme şansı doğar. Bu da sizi ek maliyetten kurtarır.

menderes viessmann servisi

Menderes Viessmann Kombi Petek Temizliği

Kombi hakkında asıl kafamızda soru işareti olan tasarruflu kullanmaktır. Tasarruflu olmak her kombi kullanan kişinin istediği ilk seçenektir. Daha az ücretle aynı ısınmayı almak isteriz. Hatta çoğumuz fatura belimizi bükeceği için daha az ısınmayı göze alırız. Petekler kapatılır, geceleri kapatılır. Ne kadar az kullansam kâr gözüyle bakarız.

Bu kadar çok hesap kitap içine girmeden ısınmak sizin de hakkınız. Bu yüzden petek temizliği yaptırmak faydanıza olur. Öngöreceğiniz gibi petek temizliği yapılan konut, yapmayana göre daha az fatura öder.

Viessmann petek temizliği nasıl yapılır? Öncelikle menderes viessmann servisi evinize gelir. Banyoda havlupan sökülerek, getirdiğimiz petek temizleme makinesini bağlarız. Bir taraf itiş bir taraf çekiş olarak makine çalışmaya başlar. Buradan tüm peteklerinize hükmettiği için kesinlikle tek tek petek dolaşılmaz. Çoğu kişi evde her yeri dolaşılacağını ve her yerin kirleneceğini sandığı için petek temizleme işlemi yaptırmıyor. Asla böyle bir şey yok. Hiçbir kirlilik olmadan makine işlemi oradan tamamlar.

İlaç gönderimiyle temizleme bitince durulamaya geçilir. Durulama kısmında sadece itiş çalışır. Genelde klozetinize dönen su verilir ve illa ki sizde videolarda görmüşsünüzdür. Klozete sistemden çıkan kirli su akıtılır. Bu şekilde işlem tamamlanır. Tabi bunu farklı yapanlarda var. Ancak menderes viessmann servisi aracılığıyla hizmet alırsanız bu şekilde olur.

Makinesiz yapan kişilerden hizmet almamanızı öneririm. Çünkü makine yoksa basınç gönderemez. İlaç gönderemez. Böylece üst tabakadaki kirli suyu akıtmış olur. Onu yapmak bir anlam katmaz. Çünkü kombi çalışınca yine aynı kirli su üretilecek. Asıl mevzu dipteki kiri kazıyıp onu çıkartarak çamurlaşmayı önlemektir. Böylece su daha aktif dağılır ve tasarruf oluşur.

Şu konuda da uyarmak istiyorum. Herkesten petek temizleme hizmeti alınmaz. Çünkü bu işlemleri yaparken gerekli yerler körlenir. Gerekli yerler aktif edilir ve pasif edilir. Bunlar yapılmazsa makinenin basıncıyla kombiye ve ya peteklere zarar verilir. Bunları çok fazla duyuyoruz. Tecrübeli hizmetten şaşmamanız için menderes viessmann servisi bir telefon uzağınızdadır.

Menderes Viessmann Isı Pompası Servisi

Isı pompası özellikle yazlık bölgelerin ve geniş konutların cam damarıdır. Arızalandığında usta bulma sıkıntısı çekmeniz olağandır. Bu cihazlardan anlayan çok az var. Bu sebeple doğru kişiyi bulduğunuzdan emin olun. Menderes viessmann servisi çalışanları ısı pompası ile ilgili mutlaka eğitim alır. Çünkü deneme yanılma ile olacak iş değildir. Kesinlikle bilgili şekilde müdahale edilmesi şarttır.

Isı pompası; büyük alanlar için yüksek enerji tasarrufu sağlar. Hem de normal cihazların veremediği performansı verir. Hem soğutma hem ısıtma şeklinde kullanılır. Gaz salınımı yapmadan çevreyi koruyan bir sistemi vardır. Doğa dostu ve tasarrufludur. Kullanımı klima kadar kolaydır.

Isı pompalarının da bakım ihtiyaçları vardır. Adeta klima ve kombi gibi bunların da bakıma gereksinimi olur. Bakımıyla alakalı kesin bir süre yoktur. Ancak ortalama 2 yılda bir defa yaptırsanız faydanıza olur. Hem tasarruflu çalışma açısından hem de arıza yapmaması için yeterlidir. Arıza yapmama hususu çok önemlidir. Çünkü ısı pompası parçaları epey maliyetli olacağından bakımdan kaçmak kesinlikle mantıksız olur. Menderes viessmann servisi arayıp uygun bakım fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Geç saatte bile randevu alsanız hemen hemen her an aynı gün servis imkânı var. Eve geç geliyoruz, bu saatte servis bulur muyuz? Diye düşünmeyin. Önceden arayın o saati belirtin. Biz de ona göre ekip bırakır, size yardımcı oluruz. Menderes viessmann servisi size gereken kolaylığı sağlar. Onarım ve bakım konusunda içiniz rahat olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA